| Diac_Cristian_1997 a întrebat:

Sunt la liceu si vreau sa imi castig singur banii de buzunar.
Imi poate da cineva cateva detalii cum as putea castiga bani online? Vreau metode sigure si care sa merite efortul.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| OnuOnulică a răspuns:

Să faci vlog sau gaming pe youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incepi sa faci treaba cu youtobe sau alte retele de internet sau sa te angajezi undeva part-time.

| Pandhoraa a răspuns:

Ai putea incerca operator interviu asistat de calulator
poti lucra de acasa, poti lucra si in call center-ul lor
stabilesti de la semnarea contractului cate ore poti lucra pe zi
poti castiga bani cu siguranta :)
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| aligru a răspuns:

Buna. Depinde de ceea ce vrei sa faci. Exista "n" moduri online, insa cel mai sigur si simplu este sa dai join siteurilor PTC. Eu am facut cativa banuti asa si cu minim de efort. Oricum obisnuiesc sa stau la calculator.
Unul dintre aceste siteuri este acesta: http://www.clixsense.com/? 8073357. Teoretic esti platit pentru rezolvarea unor taskuri, sondaje sau doar sa dai click pe niste ad uri si apoi sa astepti 5 secunde sa se valideze. Banutii se fac greu, in sensul ca nu poti castiga foarte mult pe zi din ads, insa pentru maxim 5 minute pe care le petrec pe zi, la sfarsitul lunii se aduna. Te mai ajut daca decizi sa te inscrii. Si iti voi mai da si alte siteuri, dar daca nu crezi ca esti ineteresat, nu are rost sa explic la fiecare. :D