| IzabellaVanessa a întrebat:

Am 16 ani si sunt din Galati. As vrea sa imi caut un job part time. As vrea sa imi castig eu banii de buzunar. Unde as putea sa lucrez? Stiti vreun loc. ceva? (fara mistouri). Va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| claudiacerasela78 a răspuns:

Incearca sa imparti pliante publicitare. E destul de usor daca vrei sa faci si multa miscare.

| claudiacerasela78 a răspuns:

Incearca sa imparti pliante publicitare. E destul de usor daca vrei sa faci si multa miscare.

| claudiacerasela78 a răspuns:

Incearca sa imparti pliante publicitare. E destul de usor daca vrei sa faci si multa miscare.