| ingerashpierduth a întrebat:

ce artisti au cantat sau sunt invitati la zilele orasului vostru? De exemplu la noi la Dej sambata a cantat Smileylove strucklove struck Alexandra Ungureanu si Iris happy

6 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Andra, Raluka, deepsyde dejays..etc

| 9dianaa a răspuns:

Buna!:*In Campulung a cantat Conect-r, CRBL, Directia 5, Bere Gratis, Trupa "Like Chocolate", şi Holograf, Nicola, iar concertul folcloric. Printre invitati: Mariana Ionescu Capitanescu, Alexandru Bradatan, Angelica Flutur, Ionut Sidau, Vladuta Lupau, Bogdan Cioranu, Gavril Prunoiu, Grupul vocal barbatesc „Doruri Muscelene". Acompaniaza orchestra „Doina Argesului". :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Campulung Muscel au fost Connect-r si CRBL de zilele orasului, vineri.

| VladPetcu a răspuns:

La noi Connecte-R si Alexandra Stan.
A da era sa uit a cantat si bunica livelaughing
Funda?

| Hotmama12 a răspuns:

La noi au fost zilele orasului in Mai...au fost: Vunk, Eli White,
Cargo

| Rebelshy a răspuns:

Tot asa tongue Pt ca si eu sunt din dej