| zuzica93 a întrebat:

ce carti imi recomandati mai interesante, horror...ca de exemplu:Fantoma de la opera, Fumul amagirilor sau Jurnalul secret al Laurei Palmer(mai erotic). astept raspunsuri, mersi:*

Răspuns Câştigător
| sasha_2369 a răspuns:

Stephen King : Salem's Lot, The shining, Pet Semetary, It [ Orasul bantuit ], Carrie, Christine
Anne Rice : Ora vrajitoarelor + toate cartile ei cu/si despre vampiri [ cea mai cunoscuta " Interviu cu un vampir ", care este si ecranizata-joaca Brat Pitt si Tom Cruise ]
Joseph Delaney : o serie intreaga despre un vraci. cauta pe google si gasesti, sunt mai multe carti.

3 răspunsuri:
| oannabomboana a răspuns:

Case 39, 2012, Apocalipsa

| simplething a răspuns:

Fiul risipitor de Radu Tudoran.
Daca esti fana a acestui gen se va numara printre cartile tale preferate.Bye! 1

| anka95 a răspuns:

Cutia cu fantome de Joe Hill. Mie mi-a placut foarte mult cartea.Este horror dar are si parti mai erotice. Sper sa-ti placabig grin.