| andreyrey619 a întrebat:

Ce parere aveti despre Ciuc Radler? Mie mi se pare foarte buna.

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Meh,e decenta, da' mie tot mai mult imi place berea cu Tequila. Puteau totusi sa puna ceva mai mult alcool, ca la 1.7% zici ca bei suc, nu bere.E bere potrivita pentru femei, sa dea si ele ceva pe gat, avand in acelasi timp siguranta ca nu se vor imbata prastie pentru a fi postite, mai apoi.

| Dweea a răspuns:

Iamiiiii

| Victor195 a răspuns:

Nu este chiar asa de stralucita. Mai mult parca beau apa cu putina lamaie. Eu ador foarte mult Redd'ss decat Radleru'big grin

| Alinaaa03 a răspuns:

Neee .....are un gust prea amarstraight face