| DolsePapusik a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea iubiri secrete de pe prima tv? Dar mai ales despre Sorin, Radu si Vlad.

Răspuns Câştigător
| robertrobita a răspuns:

Mie unu chiar imi place dar dintre toti care joaca nu-l suport pe Vlad care face tot felul de magarii.de sori\n imi place cam80% iar de radu n-am ce sa zic decat ca este foarte amuzant cu glumele lui. vreau si eu funda

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este regizata. Apar tot felul de prostii; se promoveaza moravurile usoare (curvia, furtul, violenta etc). Nu e o emisiune pentru intelectuali ci pentru cei care se lasa condusi de televizorul care le influeanteaza vointa parearea mea.

| DolsePapusik explică:

Da sunt putin de acord multi copi din clasa 2 clasa 7 clasa 5 se uita la ea si nu le-a influentat cu nimic comportamentul. Si am mai intrebat ce parere aveti despre Sorin, Radu si Vlad. Astept raspunsuri...

| DolsePapusik explică:

Mai astept raspunsuri dupa aceea dau funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DolsePapusik):

De unde stii ca nu le-a inflentat comportamentul? ei nu isi dau seama de asta dar in timp se va vedea impactul tuturor telenoveleor si lucrurilor stricate pe care le vizioneaza asupra psihicului. Esti ceea ce vezi/citesti/auzi; esti ceea ce consumi fie ca este vorba de mancare/informatii/filme etc.

| DolsePapusik explică (pentru anonim_4396):

Nu le-a influentat comportamentul ei se uita de anul trecut si nu s-a intamplat nimic. Deci daca tu nu ii cunosti nu ii judeca si nici pe mine ca ne suparam!

| didi24mai2003 a răspuns:

E o porcarie.Mai ales pentru copii.Aceasta emisiune n-ar trebui sa fie la televizor.Un copil de 5 ani daca da pe prima tv si vede emisiunea aia ce crezi ca-si baga el in minte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Logic că este regizată, deoarece în viața normală nu se întâmplă așa ceva și este serial.