| qLoveSmileღ a întrebat:

Ce programe de spart parole stiti? imi trimiteti si mie?big grin

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

. da uite cum faci, te duci pe mess. dai click pe numele aluia cu parola. si ii zici asta,, DA-MI PAROLA CA TE SPARG,, ...si o sa ti-o dea!

| lol1232 a răspuns:

Nu exista nu mai incerca kk cred ca ar da faliment yahoo daca ar exista asa ceva bafta

| alex2009 a răspuns:

Programele de spart parole nu le are orice persoana sunt multe falsuri care nu fuctioneaza si cei care au acele program nu le dau.

| LucianGabriel a răspuns:

Nu exista asa ceva. Exista doar programe care sparg antivirusulhee hee adica au virusi nu sparg parole de yahoo, hi5, gmail, msn etc.Parolele se stocheaza si cripteaza in niste servere, si spargerea unui server inseamna puscarie.Deci ia-ti gandul de la asa ceva.

| CybeRAthlete a răspuns:

Poti "fura" parole de mess daca asta te intereseaza prin niste pagini fake-uri evident gen login-ul de la yahoo facute de tine prin care la logarea unei persoane sa iti trimita tie un mail cu datele de logare, dar totusi logarea sa se faca si pe yahoo astfel incat persoana respectiva sa nu se prinda, si multe altele, dar astea sunt chestii de copii...
bafta

| alexxx a răspuns:

Lol...cant vad asa prosti pe net.

| stefan1988 a răspuns:

Nu exista asa ceva hackerehee heehee heehee heehee hee