| VORTEX a întrebat:

ce programe trebuie sa descarc pentru a putea vizualiza programe TV live pe PC? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Choco a răspuns:

Programul c trebuie downloadat se numeste SopCast si trebuie sa te uiti la tv utilizand Internet Explorer. instalezi programul apoi cauti pe google "tv online" sau scrii postul online si va merge happy

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarci si instlezi SopCast 3.3.2 de pe site-ul oficial si ai peste 100 de programe, din care peste 20 in limba romana, in Live Channels. Succes si numai bine!