| dd3nyzza a întrebat:

Ce utilizari neobisnuite stiti pentru chei de casa masina etc? Pentu cele mai frumoase raspunsuri dau fundoihappy.

Răspuns Câştigător
| icemanvlad a răspuns:

Daca iei un telefon si suni pe alt telefon care este langa masina ta.si in telefonul tau dai cu cheia de la masina sa se deschida semnalu se udce pana in telefonul celalalt si se deschide masinawinking mie imi merge

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Cryssbby : Tu existi? Ai citit intrebarea? rolling on the floor

| cryssbby a răspuns:

Pup

| cryssbby a răspuns:

Pai floare, inima si buze eu am un dintre acestea si este super te sfatuiesc sa folosesti una sau cruce... pooop