| MariaBeatrice a întrebat:

Buna!: *
Cine imi poate spune cum pot face o pagina de fcebook mai interesanta?
Inafara de joculete. Daca imi puteti da poze haioase sau sa imi spuneti alceva ce as putea face!
Multumesc!
Fundaa!:* :* :*

4 răspunsuri:
| Unlucky a răspuns:

Doua lucruri care sa NU le faci la o pagina de facebook:
1.Sa scrii "Pagina oficiala in limba romana!; x"
2.Sa iei poze de pe alte site-uri sau ale cuiva si sa scrii numele paginii pe ele.(asta pentru ca nu iti apartin tie!)
Crede-ma astea doua lucruri sunt chiar enervante.

| SleeD a răspuns:

Glume/Bancuri

| DenDenisa a răspuns:

Pai..ai putea sa pui glume bancuri imagini cu glume ca si "me gusta" sau tot felul de poze haioase sa u poze cu haine si sa scrii ceva interesant la ele