| anonim_4396 a întrebat:

Cine joaca Lady Popular si este la nivelul 5 sau mai sus de nivelul 5 si acceptaprovocari la duelul modei fara bani sa imi zica numele domnisoarei va rog. Fundita love struck.

Răspuns Câştigător
| caian a răspuns:

Buna, vrisoara mea joaca si are lv 10 sau 11. provaoaco la numele marie-stephanie. fundita?big grin

5 răspunsuri:
| Sclipiciii a răspuns:

Byencutza10,,,byencutaza11 level 5 la amandouA... fundita plz plz!

| TheVampireDiaries a răspuns:

Issa bella

| andreeasandu a răspuns:

Teaa

| emy2002 a răspuns:

Teo_dulcik dar mu mai am intrat de mult si nu sunt sigura daca mai stiu parola sa mai am papusi si daca imi amintesc te anunt ok