| ashley26pink a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie niste programe cu ajutorul carora sa pot mari imaginile fara sa devina neclare?
Ma refer la imaginile luate de pe www.ascuns.ro de la avatarul unui utilizator yahoo.
Am luat o imagine, dar nu prea inteleg ce e acolo...asa ca as avea nevoie de un program care sa o mareasca dar sa ramana clara si sa se vada la fel de bine.

3 răspunsuri:
| aaaaaaa1 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......ewer.shtml Descarca, instaleaza FastStone Image Viewer 4. 0 Deschide poza cu acest program. Apasa CTRL+R pentru fereastra de Redimensionare (Resize) 5. CTRL+S pentru a salva imaginea. sper sa iti fiu de folos :D:*

| karellen a răspuns:

Din cate stiu eu nu prea se poate mari un fisier imagine fara pierderea calitatii

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente