| ashley26pink a întrebat:

Cine stie cum pot face pe cityville (facebook) sa resetez jocul? adica sa o iau complet de la inceput. sa nu mai am nicio casa si sa imi dea aceleasi sarcini pe care mi le-a dat la inceput. va rog mult sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| PrsRaluca a răspuns:

Incearca asa:
1. Click in partea dreapta sus, unde scrie "Contul meu" sau "Account".
2. Alegi "Setari de confidentialitate"(Privacy Settings).
3. In stanga jos, unde scrie "Aplicații și pagini web"("Applications and websites), dai click pe "Editeaza-ti setarile"(Edit your settings).
4. In pagina care se deschide, apesi pe "Cityville" si apoi pe "Remove app".
Dupa ce se sterge, cauti pagina aplicatiei Cityville si incepi din nou sa joci. Nu am incercat asta pana acum, dar ar trebui sa il reseteze. Bafta!

| alice014 a răspuns:

Nu se poate sa faci asta. Odata am dat si eu remove unei aplicatii, parca Farmville, si cand m-am conectat la joc din nou era exact cum l-am lasat. Deci nu cred ca se poate.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Scuze,dar ma tem ca nu se poate.
daca vrei sa nu mai ai case, incearca sa le vinzi.sau.incearca sa stergi jocul, sa dai blocare aplicatie
sau poti sa iti faci alt facebook, sa incepi de acolo pe cityville
bafta
funda?big grin

| silvisel a răspuns:

Daca ai ramas fara bani, case etc asa cum am ramas eu poti intri in alte orase ( orasele prietenilor tai ) si sa iei banii de acolo, apropo am incercat si eu cu resetarea si nu merge.