| Cassidy a întrebat:

Cine stie site-uri de unde pot cumpara haine? Si nu numai haine, accesorii, marog intelegi voi...sa nu fie nici foarte scump... ceva in gen cu miniprix. Multumesc. Cele mai bune, interesante si multe site-rui primesc fundita + >vot: big grin!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Vasya a răspuns:

Eu stiu un blog, dar vinde bratarile prieteniei (le poti pune ca accesorii) Daca vrei ti-l dau:
http://friendship-bracelets-ro.blogspot.com
Am cumparat si eu sunt super si sunt foarte seriosi...te-am pupat:-*