| OanaSall a întrebat:

cine stie un program de editat poze online unde sa imi fac fundalul unei poze gri, de ex av meu, sa ii fac fundalu gri. mersi :X:X:X

4 răspunsuri:
| PanteraRozz a răspuns:

Eu zic sa incerci picnik.
Intai pui poza, apoi te duci la 'create', apoi la effects, si dai pe black and white[intai se face toata poza gri], apoi dai pe pensula aia, stezi densitatea, te duci pe poza si pui culoarea la loc in ce loc vrei tu happy
Sper ca te-am ajutat :*

| Bluu08 a răspuns:

Photoscape online

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Descarca Picasa 3

| meoww a răspuns:

Incearca pe pizap.com,poti sa alegi un fundal gri si apoi sa tai poza cu tine si sa o pui pe fundalul gri,, e foarte bun!(:
http://pizap.com/