| xPikaChux a întrebat:

Cine stie unde poti face cursuri de street-dance in Bucuresti(preferabil sectorul 6) si cam cat costa?
p.s:sunt fata[in caz ca ar conta aspectul astalaughing]

2 răspunsuri:
| KoNeTi a răspuns:

Exista o schema se numeste "YouTube". Acolo scrii Street-Dance Tutorial si o sa-ti apara o magie daca dai Enter. Ia incearca

| xPikaChux explică (pentru KoNeTi):

N-am auzit in viata mea de YouTube... uite. daca voiam sa ma uit la tutoriale ma uitam si nu mai puneam nici o intrebare. Vreau un profesor ca sa fiu sigura ca nu`mi rup ceva happy.