| VasileEmilia a întrebat:

Clasa mea va organiza,, Scoala Altfel" online. Imi trebuie si mie cateva idei de activitati.

Răspuns Câştigător
| Jackpot2 a răspuns:

Concurs gen Am întrebat 100 de romani. Quiz urile ar fi foarte distractive!

5 răspunsuri:
| Zorn a răspuns:

La noi nu s-a pus problema de asta, ca m-as fi gandit la o competitie de Triviador. laughing
Sau puteti alege un film la care sa va uitati, chiar daca e de acasa.

| ariannakaterine a răspuns:

Ați putea viziona un film cu toții, după care să vă spuneți fiecare părerea despre acel film; puteti găti reteta voastra preferata si la final sa trimiteti fotografiile pe grupul clasei.

| Nume6 a răspuns:

Oracol ca pe vremuri, concurs de desenat, de compus poezii sau povești și după se face votare.

| sierra1 a răspuns:

Zi că n-ai net (ministrul a spunea că 40 % din elevi nu pot face lecții online... și deci nici,, Scoala Altfel" sau cum îi zici )

| Ineys a răspuns:

O partida de CS sau LOL/DOTA. big grin