| YumiSukinanda a întrebat:

credeti ca un catel se poate impreieteni cu o catelusa si sa faca pui daca acum se cam cearta, si se cam musca?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca fac asta, cred ca sunt acelasi sex, iar daca totusi nu sunt atunci la pui n-o sa se ajunga... happy

| Verdant a răspuns:

Nu cred ca se musca, ci se joaca. Si da se pot imprieteni. Dar nu asa de repede. Funda?
P.S : Cateii se musca intre ei, la fel si catelusele.

| OhMyGod a răspuns:

Cu timpul se v-or imprieteni, asa a fost si cand mi-am luat pisica, nu rezistau in aceeasi camera...cu timpul daca stau in camere separate mai mult de 2 ore... zici ca ii omoara cineva laughing nu rezista mult unul fara celalalt