| Gabriela_6882 a întrebat:

Cum crezi ca ar arata ziua de nastere perfecta? ...cum ai vrea sa o petreci?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa vad un film romanesc la cinematograf.

| pwp a răspuns:

Cea mai frumoasa petrecere este cea in casa.dar cum am crescut cu totii si nu mai sunt la moda petrecerile acasa ai putea sa o faci la o cofetarie sau la un fast food(gen KFK si Mc Donalds)

| djacido a răspuns:

Sa ma duc cu prietenii la o cabana undeva la munte intr-un weekend, bautura, mancare, muzica, distractie.

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Pentru mine o zi de nastere perfecta ar insemna : sa fie toata familia langa mine, pritenii si bineinteles baiatul de care iti place happy
nu trebuie neaparat cadouri si bani etc... ca sa fie o zis de nastere perfecta
cel putin pentru mine happy

| 7 a răspuns:

Cele mai importante persoane din viata mea sa fie alaturi de mine.sa nu fiu singura!

| PattyC a răspuns:

De pinde ni stiu cati ani ai dar ziua ai putea sa-ti chemi verisoarele sau prietenele si sa petreci cu familia iar seara party daca asa vrei daca nu ai putea mai pe seara(8-7) sa-ti chemi toti prieteni.

| TCosmin a răspuns:

La Multi Ani! PWP

| spi a răspuns:

Sa stau singura sa ma gandesc la orice vreau in liniste, sa nu ma deranjeze nimeni..seara party

| Ioana2012J a răspuns:

Ziua de naştere perfectă...
Dimineaţa întâlnire cu prietenii la o terasă sau o cafenea, după-amiaza întâlnire cu familia + celelalte rude apropiate. Seara-o cină romantică.

| Dariuspeerta a răspuns:

Sa beau, sa ma droghez, sa imi bag in vena, sa fumez...laughing Glumeam! S stau acasa, sa a intalnesc cu prieteni, iar seara party.

| RebelaDeLaRadio a răspuns:

Buna! Eu cred ca cele mai frumoase petreceri sunt cele alaturi de prieteni, colegi si familie! Dar acup pentru ca ai o varsta mai mare si nimeni nu isi mai pre sarbatoreste ziua acasa eu te sfatuiesc sa o petreci la un restaurant, fast food sau poti sa-ti chgemi intr-o seara prietenele ACASA si sa dai o pertecere in pijamale pe cinste!

Funda?

| Scripi a răspuns:

Ziua cu familia seara cu prietenii...happy

| BombonikaFrumushica a răspuns:

Salut,cred ca o zi de nastere perfecta si de neuitat ar fi cam asa:dimineata pe la ora 5-6 sa vina prietenii la tine acasa si in timp ce tu dormi ei sa-ti pregateasca o surpriza, adica baloane, flori, torta si desigur traditionalul happy birthday))Crede-ma o sa tii minte ziua acesta toata viata

| normana a răspuns:

Hello organizeazati ziua asa cum vrei profita. Apropo eu as sarbatorio cu prietenii acasa sau in oras...

| PixXxie a răspuns:

Sa am in jur pers care ma fac sa ma simt fericita...cadouri care sa imi placa mult..party...iar seara sa am parte de o noapte romantica alaturi de pers iubita