| Nonylik a întrebat:

Pentru voi. ce inseamna ziua de nastere perfecta? Dau funda la cel mai explicit si celor mai multe idei...

1 răspuns:
| whatevernvm a răspuns:

Ziua mea de nastere perfecta e ziua in care pot sa dorm cat vreau, sa mananc cat vreau si sa stau cu putinele persoane importante din viata mea, fara sa imi cante nimeni la multi ani pentru ca urasc asta, fara chestii pompoase, doar cu muzica, o plimbare de octombrie, un pupic, o felie de tort si mult somn.