| reyna_7838 a întrebat:

cum fac sa imi apara statusul de pe yahoo si pe facebook?

5 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Se face o legatura cu noul mesenger si cu facebook-ul. Apare in lista un link, sub contacte, facebook friends. Da-i sign in si te loghezi pe facebook direct de pe mess. Si cand iti actualizezi statusul bifezi si obtiunea pe facebook

| reyna_7838 explică (pentru eugenl):

Asa am facut am bifat dar nu imi apare nimic pe facebook sad

| eugenl a răspuns (pentru reyna_7838):

Atunci nu stiu cum s-ar putea

| reyna_7838 explică:

Nu vreau sa il copii eu, vreau sa imi apara automat de fiecare data cand am ceva la status pe yahoo sa apara si pe facebook

| cosmina1998 a răspuns:

Il copiezi, si apoi dai p facbook pe paste acolo unde scrie "la ce te gandesti"(acutalizarea ta), sper sa te ajute cu ceva