| biank98 a întrebat:

cum pot afla cine mi-a vizualizat profilul hi5?

Răspuns Câştigător
| BughY a răspuns:

Intri pe home page acolo unde iti arata ce mai e nou si a cui ii ziu sa in stanca scrie who viwed my profil

funda?

4 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Update raspunsuri : Daca unii vizitatori au setat o optiune de confidentialitate incat persoanele ale caror cont il viziteaza nu vor sa afle asta, nu este posibil. bafta

| Eusunteu a răspuns:

Te loghezi pe hi5. apoi dai la hi5 iar mai jos scrie vezi izitatori recenti. acolo vezi cine tia vizualizat profilul.
sper ca ti-am fost d folos. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum. Ramanae o enigma a istoriei. http://sp2.ro/019926

| pisi0rau a răspuns:

Pai... e simplu! intri pe profilu tau. dai clic acolo sus in stanga unde scrie mare hi5... apoi cautzi in stanga. jos. scrie mic cu albastru ``vezi vizitatorii recentzi >>``. dai clic. si`i veziwinking

bafta. pup