| Erika120192 a întrebat:

Buna :) cum pot face propriul meu clip ca sa semene cu asta : http://www.youtube.com/watch?v=93Z-5e3tY7E si cum il pot incarca pe youtube? programe? sau altceva?

Răspuns Câştigător
| ♥Băăăăăă♥ a răspuns:

Ca sa nu te complici sa il dai jos cu : Windows Movie Maker

4 răspunsuri:
| maddy0212 a răspuns:

Windows movie maker. Eu il aveam deja in calculator, nu a trebuit sa-l instalez.

| razvan1008 a răspuns:

Cu picasa 3

| anyska a răspuns:

Nu imi apare filmuletul... Daca vrei sa nu instalezi nimic inearca pe www.onetruemedia.com. Poti sa faci gratis si sa adaugi si efecte speciale numai ca trebuie sa aiba ma putin de un minut. :P!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Windows Movie Maker...asta a folosit tipu' ala.Cat despre incarct pe youtube.cred ca nu esti chiar asa de... incat sa nu stii sa iti faci un cont si sa dai upload.