| anonim_4396 a întrebat:

Buna :**. cum se numeste melodia de la camp rock2, care a cantat-o tabara Star la competitie? [[meritau sa castige laughing)] :?love struckx

Răspuns Câştigător
| Kat_6866 a răspuns:

Tear It Down - Camp Rock 2 http://www.youtube.com/watch?v=oDnBdSDyEO8 mie mi-a placut mai mult melodia lor decat cea de la Camp Rock :)

15 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Stiu ca au castigat ei happy. sh asta vroiam si eu big grinD

| anka a răspuns:

Walkin' in my shoes - Matthew Finley & Meaghan Martin
http://www.youtube.com/watch?v=8OsfefmxTa4

| AnonymousMm a răspuns:

Buna! Melodia se numeste "Tear it down" si este cantata de Matthew Finley & Meghan Martin
http://www.youtube.com/watch?v=z4INwFxdb14&feature=related

| Twatwaffle a răspuns:

"Tear It Down" sau "Walkin' My Shoes" cred ca a douabig grin

| Alekzandra a răspuns:

Fire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Camp Rock 2 - What we came here for

big grin

Fundita?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tabara star a castigat zapacito iar melodia nu stiu cum se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tear it down

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fgy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei dah ii ff desteapt ca a zis Meritau ...acuma ai inteles tu aia "desteapta"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA. Meritau pentru acea melodie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
merita
a fost super tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune tu eu nu stiu