| Slavic a întrebat:

Buna happy

Cum v-ati petrecut Pastele? happy

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In familie ca in fiecare an. Am fost si la Biserica.

| Arthur a răspuns:

În familie, alături de cei dragi.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am fost la inviere si apoi acasa impreuna cu familia.

| Razvan a răspuns:

Am fost la Inviere apoi la un gratarel mic, un campionat de remy si unul de tenis de picior si asta a fost tothee hee

| LuS[z] a răspuns:

Acasicabig grinpt ca nu prea am avut chef de iesealalaughing

| Alina a răspuns:

Buna! Pastele mi l-am petrecut cu familia, apoi am mers la niste prieteni de familie, iar seara cu prietena mea cea mai buna happy

| mm_2126 a răspuns:

Am fost la inviere, in prima zi am iesit in oras cu parintii...si in a doua zi cu prietenii...