| Clumsiii ™ a întrebat:

Buna big hug stiu ca sunt fata, dar totusi imi doresc de mult un sk8. In iulie e ziua mea asa ca as vrea sa va intreb niste locuri in Sibiu de unde imi pot cumpara unul. La Hervis am vazut unele dragute, dar parca as vrea alt model. O a doua varinta cred ca ar fi Freetime sau Cube. Poate stiti voi alte locuri P. S.tongueretul nu conteaza big grin. Mersi mult de tot. :*

3 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Freetime cu siguranta.succes pup:*

| Drums a răspuns:

Si sati linistita, si fete pot avea sk8. e ft sweetbig grin:p

| lalaliela a răspuns:

Freetime zic si eu.
Eu is cam paralela cu domeniu' asta insa am fost acum o saptamana sa-i luam cadou unui prieten. Sunt foarte multe modele, iar pentru prima impresie, mie mi s-a parut genial.
Cat despre faptul ca esti fata, stai linistita, nu esti singurahappy.
Succes!
Peace.