| ymvysta a întrebat:

dau funda! vreau si eu sa imi fac un caracter nou p metin si nu stiu ce nume sa ii pun imi ziceti voi pls? si ce caracter sa imi fac? repet funda!

2 răspunsuri:
| Aishaa a răspuns:

Depinde de caracter:
razboinic :e unul cam scump, dar e aproape cel mai bun. Mental pentru. pvp[duele] corp pentru pvm[crescut in lvl ]
Sura :este cu razboniciul o clasa foarte buna, nu e deloc scumpa si exceleaza. Nu ma pricep care este pvp si care pvm, dar stiu ca sunt sura arme si sura magie neagrea
Ninja :ninja arc, pentru duele, face lure, este printre cei mai buni la duele, ninja lama pentru crescut, un caracter bunicel cu iteme printre cele mai ieftine
Saman :vindecare pentru duel [alaturi cu ninja arc si saman pe vindecare sunt cam cei mai buni la duel, daca are iteme] saman dragon pentru bufful foarte cautat si foarte bun [forta dragonului-da critice si binecuvantare-da aparare]
Iar pentru nume.hmm.gandeste-te la ce iti place si gasesti numele potrivit. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://topgames200.com/games/metin2