| Denisaa a întrebat:

Deci, imi place sa lucrez in photoshop, dar sunt incepatoare.

Daca cineva se pricepe, poate sa imi spuna,(sau sa-mi dea un tutorial) cum se face ca lumina sa fie ca in aceasta poza : http://www.kreativegarden.com/......ushes.jpg, nu stiu cum sa ma exprim.:D

Mi-am descarcat brush-uri.

P. S.:Dau funda, multumesc :-*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| amaadina a răspuns:

Http://photoshoptutorials.ws/
sau scrie pe google '' photoshop tutorials '' :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa fie la setari sus...incearca ...screi luminare si poti sa ii pui tu orice forma:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google it sau cauta pe youtube - e plin de tutoriale photoshop