| nickname97 a întrebat:

Deci pentru inceput: azi am fost la varul meu sa-i instalez un windows pentru. ca vrea sa-si puna net de la RDS, iar cei care au venit au spus ca nu pot sa-l puna pentru ca are o problema la windows si trebuie sa-l reinstaleze. Azi cand am fost sa ii reinstalez windowsu aceeasi problema. Deci uitati ce-mi apare: Error 624: zice ceva ca calculatoru nu poate citi phonebook nu mai tin minte exact, si dupa imi scrie asa: Unable create the connection.This can becaused by insufficient memory our not enought disk space. Ce nu-mi dau eu seama este ca avem windows-urile de pe acelasi CD, iar mie imi merge netu, doar ca eu sunt abonat la alta companie de internet.

Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

Este virusat calculatorul

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eroarea spune clar ca nu e destul spatiu pe disk sau nu ai RAM suficient. Verifica exact cat spatiu ai pe partitia unde e instalat windows-ul sau cat RAM are acel pc... eventual lasa un id de mess pentru mai multe verificari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am lasat mesaj pe messenger dar nu esti online presupun

Răspuns utilizator avertizat
| IuClik a răspuns:

Verifica daca ai spatiu pe discul C: sau discul pe care doresti sa instalezi el zice ca nu are loc unde sa instaleze

Întrebări recente