| AbrudanIonut a întrebat:

Buna din nou...
Vreau sa fac un site de stiri mondene instalare wordpress
Intrebarea mea este de ce as mai avea nevoie?

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Poti sa incerci si www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau Blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite, etc.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Available a răspuns:

Si eu vreau sa fac un site de stiri mondene dar nu stiu unde ce si cum