| eAnne a întrebat:

Buna Dragilor :) Am 2 - 3 intrebari pentru cei care joaca jocul www.fantage.com

1) Exista un hack pentru a devenit membership? sau pentru ecoins/stars? Nu minciuni am vazut pe youtube tot felul de programe si nici unu nu functioneaza:(

Mi-am pus odata un cont pe care aveam haine multe[nu am fost si nici nu eram membership ] Si am zis hai sa il pun pe net si am scris ca vreau sa devin membru etc. a doua zi cand am intrat chiar eram si eu am ramas asa si repede am sarit sa schimb parola... >.< iar dupa a doua zi zicea ca nu e buna parola :( Am pierdut un cont pe care il iubeam 100% facut de mine... Am dat mesaje la astia de la fantage creatorii si nu ma ajuta :(

2) Exista un hack cu care schimb parola la un cont de fantage?

3) Aveti un cont membership? [fata]? :o3 Va rog frumos mi-l dati prin mesaj privat? Va rog frumos

Contactati-ma la id-ul de mess : life4deadyo@yahoo.com

Mersi. Fundaaa MARE! si urgenta! :)

1 răspuns:
| AmonhMetin2 a răspuns:

Smuar mama acum 2 min ai zis ca nu schimbi pass smuar mam ce skam