| GeorgianaBurceana a întrebat:

Eu am posteriorul bombat, m-am apucat de sala pentru ca vreau sa dau jos cateva kg.Dar nu si la posterior.Credeti ca se va micsora posteriorul din cauza slabitului sau va deveni si mai frumos datorita exercitiilor?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele.

| soloangel01 a răspuns:

Mie nu imi plac fundurile alea mari si pline de grasime! Nu se micsoreaza fundul, stai linistita. Eu nici nu cred ca o sa ai mari rezultate cu sala. Voi, fetele, mergeti la sala cateva saptamani(maxim o luna), dupa va plictisiti si va dati pe cipsuri, prajituri sucuri si altele. Daca esti motivata sa slabesti mergi la sala toata vara, alearga prin parc. Fundul tau bombat va ramane asa deoarece trebuie sa faci anumite exercitii pentru a slabi sau a tonifia acea parte.(eu zic sa slabesti si fundul ala ca peste vreo 2-4 ani se va lasa si nu va fi tocmai placut!)

| Satana_Costin_1997 a răspuns:

Cel mai simplu e sa faci sex sa vezi cum scapiwinking

| DariaHàhaa a răspuns:

Probabil se va micsora, dar e frumos posteriorul mic si bombat.

| Angel16ms a răspuns:

Probabil ca o sa slabesti si la posterior dar poti face cateva exercitii pentru posterior bombat pe parcursul mersului la sala...asa nu o sa ai posteriorul mai mic si o sa-l pastrezi asa cum e acumhee hee sper ca am fost de ajutor! Funda?