| CarmichaeL a întrebat:

Eu as vrea sa ma apuc de skate serios. stiu sa dau ollie drop si de astea ...usoare. Insa, dilema cea mare a aparut cand sa 'mi cumpar placa. Am un buget de 200 lei. Ce placa dintre cele doua de mai jos imi recomandati? sau, daca nu sunt bune, stiti voi o placa, pana in 200 lei cu tot cu axe si restul, mai buna? FUNDAA! 1.http://www.compari.ro/skateboards-c3951/worker/rock-on-p 44594442/ 2.http://www.compari.ro/skateboards-c3951/worker/extreme-2 71in-p38018348/

3 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Al 2-lea e pentru skateri avansati, iar prima e asa,,, normal.
depinde de tine, daca vrei sa te apuci serios si sa inveti de toate, atunci iti recomand a 2-a, daca vrei doar sa te plimbi si sa dai ollie atunci prima.

| mornea a răspuns:

Mane, iti zic eu... nu merita sa iti iei a 2a placa, e de avansati si oricum plima placa o rupi pana inveti sa faci chestii ca lumea.

de unde esti? vezi ce poti sa gasesti ceva mai ieftin, la second, de preferat. si apoi dai mai multi bani pe una noua, dupa ce te inveti.

intra pe youtube, facebook mountain dew Romania si pe forumuri specializate sa inveti chestii faine. eu asa am inceput!

| Pivoda_Ciprian_1994 a răspuns:

Pai daca esti incepator iti recomand oxelo iar dupa ce dai ollie la 2 placi sau la mai multe ia-ti Element, Blind, Almost, Cliche.Iti recomand Almost(sunt rezistente).Bn alegerea ta dar asta e parerea mea(Almost The Best)