| dragutzyka29 a întrebat:

eu joc lady popular si cand vreau sa schimb diamantele in bani, dedesubt ini da o luna 100 diamante etc. Daca dau clic pe una din ele imi apare activeaza premium. Ce inseamna? Trebuie sa platesti? Daca da, cat pentru fiecare?

4 răspunsuri:
| medyth a răspuns:

Sa nu dai pe premium tu dai acolo unde scrie schimb de diamante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e premium trebuie sa platesti, daca nu iti arata premium ala e fara bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si dac nu-ti arata premium nu stiu ce e ca sunt baiat

| 2FastRazvyYou a răspuns:

Daca e premium trebuie sa platesti, daca iti arata regular ala e fara bani. Scuze am gresit la primul raspuns