| SniP3r a întrebat:

eu plac o fata si maine este 8 martie si nu sunt cu ea as vrea sa stiu daca e bine sa-i dau ceva, si daca i-as da ceva eu m-am gandit sa-i dau un lantisor din argint si o floare si as vrea sa stiu daca e bine asa?

4 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

Eu cred ca cel mai frumos cadou ar fi sa o inviti in parc. happy

| kumichan a răspuns:

Eu sunt fata si mi se pare foarte dragut gestu pe care vrei sa-l faci dar cel mai bine este cand i-le dai sa o chiemi undeva unde nu va poate vedea colegi in caz ca te place nu o sa se duca zvonul in toata clasa si in caz ca te refuza nu te faci de ras

| Felix2009 a răspuns:

Buna
Eu cred ca maine, pentru ca e 8 martie, ai ocazia sa intri in vorba cu ea si sa-i oferi o floare, dar nu si lantisorul.
Ofera-i floarea, intra in vorba cu ea, vezi cum reactioneaza, apoi intreab-o daca ii place de tine, dar ai grija nu insista, poate ca nu are curaj sa-ti spuna.
Bafta

| Cornel_6311 a răspuns:

Intreab-o daca te place ( intr-un loc mai privat ), dar sa nu fi insistent. Da stiu ca e greu sa intrebi asa ceva dar na eu am pierdut odata sansa. Asa ca nu o pierde si tu.