| keNzoRoz a întrebat:

Salut,Deci m`am decis sa ii spun fetei pe care o plac ca o iubesc :X!, si e vine ziua ei si nu stiu ce cadou sa ii dau (eu m`am gandit la un parfum scump, un lantisor/bratara aur/argint.)
Astept pareri. Multumesc
Funda!

Răspuns Câştigător
| ramonika12 a răspuns:

Ahammm bine ar fi fain un lantisor cu o inima care sa se rupa in jumate si o jumatate de inima sa fie la tine si una la ea e fain eu asa am primit d ziua mea de la prietenul meu

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un lantisor cu medalion cred ca ar incanta-o mai mult

| AnaRadu a răspuns:

Heii. Pai ii poti face cadou un lantisor dragut cu 2 inimoare una langa alta care sa va simbolizeze pe voi 2. Eventual daca iti mai raman bani ii poti cumpara si 4 trandafiri rosii si unul din plastic in mijloc [ logic tot rosu ' ] si sa ii spui : Te voi iubi pana ultimul trandafir se va ofili. Te iubesc! " [ Dar cum unul din trandafiri este din plastic nu se va ofili niciodata, nu mai stiu unde am vazut chestiia asta ] Sper ca ti-am dat o idee buna! happy

| Pandacorn696 a răspuns:

Un lantisor din ala care se dechide cu poza ta si a ei ..si un buchet de trandafiri

| dntGabriel a răspuns:

Daca pune pret pe valoarea lucrului si nu pe simbol poti sa ii cumperi ce ai scris mai sus dar gandeste-te ca parfumul se consuma lantul de aur se poate pierde/rupe/fura i-ai ceva care sa ii aminteasca de tine tot timpul cum ar fi cana personalizata jucarii de plus gigant cu mesaje de dragoste personalizate tricou cu numele voastre ceva care nu se pierde prea usor

| Angelina0101 a răspuns:

Cred ca i'ar fi placut sa primeasca un lantisor. Deja decizi tu de aur sa fie sau de argint!