| Fanel-adelin_Ivascu_2000 a întrebat:

Ce cadou ar trebui sa-i fac unei fete de 1 martie pe care o plac si ma place si ia pe mine un lantisor de argint un inel...

3 răspunsuri:
| MariaPGabriela a răspuns:

Buna! Pentru ai oferi cadoul perfect trebuie mai intai sa stii ce ii place! Un colier de argint sau un inel nu te sfatuiesc sa ii dai pentru ca sunt costisitoare si daca va despartiti o sa iti para rau ca i-ai daruit asa ceva.Mai bine ceva mic si semnificativ..Ca de exemplu o scrisoare si un buchet de flori de care atarna frumos un martisor( daca ai gasi martisor cu numele fetei ar fi perfect). Sper ca te-am ajutat!

| eliza2013 a răspuns:

Un buchet mare de floriwinking!