| maryse_9270 a întrebat:

Buna exista vreun program pentru PC sau ceva de genu din care sa poti afla cand se va mai difuza la TV un anume film?
De exemplu : Filmul Girl Interrupted pe data de 12.09.2011...(adica ma refer sa-mi zica dinainte cand se va difuza filmul respectiv cu cateva luni sau chiar un an inainte)
Exista asa ceva?
Fundoi...

1 răspuns:
| Available a răspuns:

Exista un site dar trebuie sa-ti faci cont. E cinemagia, mentionez ca nu te anunta cu luni inainte ci doar cu cateva zile.

Întrebări recente