| maryse_9270 a întrebat:

exista vreun program sau vreun site in care sa poti vedea cand se va difuza un film anume la TV si la ce ora?
De exemplu, pe ce program TV se va mai difuza Titanic si la ce ora, sa scrie data, ora si programul pe care se va difuza...
Funda...

Răspuns Câştigător
| Mic a răspuns:

Cel mai bun seit de programe tv este acesta: www.port.ro
;)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Port.ro.

| Irinna a răspuns:

Scri pe domnu Google "program protv/antena/(orice prost vrei tu)". si iti va da programul!

| DaVà a răspuns:

Titanic este in seara asta pe PRO tv la 20:30

| 11vladutz90 a răspuns:

Funda da-mi-o mie uite aici cel mai bun site

http://programetv.program24.ro/

dai un pic mai in jos. si scrie Alege un program tv. iti alegi programul si iti va aparea ce are in ziua repsectiva. si poti vedea si tot ce are toata saptamana :P funda :D