| zooooza a întrebat:

Exista vreun site cu carti despre Michael Jackson? Adica sa citesc online, nu sa cumpar.Si sa fie in romana!

Răspuns Câştigător
| Alee_6805 a răspuns:

MJJ fan Romania eu citesc acum online Moon walk[autobiografia lui]este super tare.
http://michael-jackson.ro/forum/YaBB.pl?board=books

Sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| Naspa6969 a răspuns:

Draga imi pare rau dar nu exista decat daca dai pe google cred eu iti spun doar treaba ta faci ce vrei daca vrei sa cauti cauti daca nu nu...

| Alee_6805 a răspuns:

Mersi pentru funda
te pup.

| WickedBoy a răspuns:

Www.scribd.com dar trebuie sa ai facebook:|

| WickedBoy a răspuns:

Http://www.scribd.com/......tp?/search PS :astept fundoi mare:D

| Petrisor_9606 a răspuns:

Exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu exista nu poathe sa stea nimeni sa scrie o carte intreaga...imi pare rau

| OverTheSun a răspuns:

Libraria. Cel mai bun site.