| anonim_4396 a întrebat:

Buna!wave. Pentru o saptamana o sa stea verisoara mea la mine. In primele zile m-a vazut ca ma jucam mt2 si vrea si eu sa se joace, si nu stiu ce nume sa ii pun (este o fata razboinica ) Doar va rog frumos nu cu prenume de exemplu " ana; daiana. ceva frumos big grin dau funda pentru un nume tare!

Răspuns Câştigător
| Ðèηÿsá a răspuns:

Phufuletherozz

iloveyou7

Fetitzalintata

ceamaicoolzzz

Funda?happy

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cita zapacita...

| Daviiiiiid a răspuns:

YukiMrM. asteapta in continuare funda. oricum nu ti-o dau oh go on laughing
whistling

| Emena a răspuns:

Lol.asta te preocupa pe tine? intreab`o ce nume vrea si gata rolling eyes

| ThePoet a răspuns:

Emoruygista_xxx_de_la_xena2002toamna

| `KiddO` a răspuns:

O_o/don`t-piss-me-off\x_x

| Mariaa a răspuns:

Fetitsaaa_cu_stil; x

Imperfect_girl

fatha_luh`_tathi (am vazut la o tipa care juca ceva)

Funda?batting eyelashes