| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati si mie un link de unde as putea descarca subtitrarea pentru filmul "the last song" multumeschappy!

3 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Din pacate inca nu a aparut subtitrarea pentru film. scrie in google "the last song subtitrare" (fara ghilimele) si cand va aparea o sa o gasesti singurica. De obicei cele mai noi subtitrari sunt pe "www.regielive.ro", dar din pacate filmul este prea nou si inca nu a aparut subtitrarea.

| MyWorld_3947 a răspuns:

Poti sa scrii subtitrari.ro sau pe alte site-uri si scrii filmul cautatwinking

| mirceas a răspuns:

Incearca pe subtitrari.ro sau scrie pe google, subtitrare...