| CxiAngel a întrebat:

Imi poate da si mie un site unde pot citi cartea" Insemnarile unei pustoaice" volumul 2 si poate si site-uri de unde pot citi carti online integral? Cele mai bune raspunsuri Primesc fundita

3 răspunsuri:
| avatarstuff a răspuns:

Despre "Insemnarile unei pustoaice" nu stiu, insa, la modul general, pe scribd gasesti foarte multe carti in format integral pe care le poti citi daca iti faci cont si le poti si downloada in cazul in care poti sa urci (uploadezi) un alt fisier in schimb. Mai gasesti carti online gratis pe amazon - rar si putine si pe elefant - cateva in diferite formate.
Sper sa iti fie de ajutor!

| AndreySTGeorge a răspuns:

Buna! Te rog frumos sa ma ierti dar nu stiu nici un site!

| Beatrice_Sînziana_1996 a răspuns:

Nu am gasit site-uri nici eu... dar poti merge intr-un mall ceva la diverta si o citesti acolotongue. e interesantatongue