| CiprianCipy a întrebat:

Imi puteti da linkul de unde pot descarca un program de schimbat vocea! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Http://av-voice-changer-software-diamond.soft32.com/free-download
Acesta este cu siguranță cel mai bun program de modificat vocea dintre toate programele de acest gen pe care le-am probat până acum. De ce sunt atât de sigur?!? Priviți video-ul de mai jos și îmi veți înțelege motivele.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-Kooy-3MFUY

3 răspunsuri:
| CiprianCipy explică:

Multumesc