| dobreandrei489 a întrebat:

Salut,TPU am si eu nevoie de un program de schimbat vocea in femeie, va rog care ma puteti ajuta,

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Avand in vedere ca intrebarea e pusa la "dragoste si sex" iti recomand sa rogi un doctor sa te castreze fara anestezie si vei avea vocea unei soprane cel putin 3 minute laughing

| Ajutatorool a răspuns:

Sutincoaie.exe

| Arkhasas a răspuns:

Vrei să te faci transexual nebuno.

| BogdanVasc a răspuns:

Audacity daca ai doar inregistrari.

| CGF31 a răspuns:

Pe skype -> clownfish

| CGF31 a răspuns:

Buna
Pe skype -> clownfish
Nu inteleg de ce nu apare la raspuns happy