| fluture2404 a întrebat:

Imi puteti da niste idei de activitati pentru petrecere de halloween sau probe pentru miss si mister Halloween?! participantii au de la 13-17 ani.

4 răspunsuri:
| AnDrEy99RO a răspuns:

Ai nevoie de 2 dovlec(cu o forma mai ciudata) si de 2 copii care cu ajutorul unei maturi sa aduca dovleacul intr-un punct stabilit de tine.
Primul care aduce dovleacul la FINISH castiga.
Sper sa iti fie de ajutor

Răspuns utilizator avertizat
| Brâncuşi a răspuns:

Nu ai nevoie de mult talent, tot ce trebuie să faci este să îţi pui mintea la contribuţie şi totodată să ai o imaginaţie bogată, şi eu m-am gândit la nişte decoraţiuni de halloween şi deja am nişte idei, grăbeştete că mai este fix o săptămână.
O zi plăcută!

| AnDrEy99RO a răspuns:

Imi dai fundA?
plzz