| mariusyk_9851 a întrebat:

Imi puteti da niste parole la jocul farmerama sau la the west sau la ikariam? sau ceva hackuri. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| perry_8917 a răspuns:

Sunt jocuri online, nu au cheaturi. Iar hackurile sunt ilegale

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisiuterele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah iti dadeam dar nu am si mie imi trebuie la farmerama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am 5 parole sunt : lloissmc, mauyt, amoind, oupyw, hatre.Astea sunt.

| lulu_7334 a răspuns:

Hack sigur suta la suta la care primesti 600 mamudele si 15000 gologani. Merge din plin credeti-ma.Trimite doar: BIG 5793678 la numărul: 1395
Ai grijă sa pui spaţiu intre BIG şi 5793678! V-ei primi un SMS raspuns cu un intem pe care il introduci in joc la sectiune News- cod de bonus pentru intem-uri, (acolo unde este prezentat acel cod de bare).A mers din plin si poate fi trimis de cate ori vrei, si nici nu are cum sa prinda ADMINUL.Eu l-am incercat si merge beton.

| lulu_7334 a răspuns:

Hack sigur suta la suta la care primesti 600 mamudele si 15000 gologani. Merge din plin credeti-ma.Trimite doar: BIG 5793678 la numărul: 1395
Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 5793678! V-ei primi un SMS raspuns cu un intem pe care il introduci in joc la sectiune News- cod de bonus pentru intem-uri , (acolo unde este prezentat acel cod de bare) .A mers din plin si poate fi trimis de cate ori vrei, si nici nu are cum sa prinda ADMINUL.Eu l-am incercat si merge beton.

| lulu_7334 a răspuns:

CEL MAI TARE HACK fara programe fara nimic.Hack sigur suta la suta la care primesti 600 mamudele si 15000 gologani. Merge din plin credeti-ma.Trimite un SMS cu BIG 6808027 la numărul: 7465
Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6808027. V-ei primi un SMS raspuns cu un intem pe care il introduci in joc la sectiune News - cod de bonus pentru intem-uri, (acolo unde este prezentat acel cod de bare).A mers din plin si poate fi trimis de cate ori vrei, si nici nu are cum sa prinda ADMINUL.Eu l-am incercat si merge beton.