| private09love a întrebat:

Buna!

Imi puteti spune de ce nu imi pot schimba numele la profil? Dupa ce scriu numele la NUME PUBLIC am dat pe SALVEAZA PROFILUL dar imi apare asta "Completeaza numele public! Numarul de caractere din numele public nu trebuie sa depaseasca 50 de caractere" si nu depaseste 50 de caractere.De 2 zile tot incerc sa il schimb si nu merge ma puteti ajuta?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Sus in partea dreapta cu albastru scrie contact. Dai click pe contact si scrii mai jos care este problema ta.Acolo te adresezi direct administratorului site-ului. Din cate stiu o cheama Raluca.

1 răspuns:
| Pinnacolada a răspuns:

Cred ca nu e voie cu semne!