| Cartoon98765 a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, toti finalistii de pana acum de la Romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| Pinocchio a răspuns:

Vlad Grigorescu, Artene Gabriela, Rotari Ghenadie, Corul Fiat Lux, Diana Caldararu, WhoGonStopUs.

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Finalistii de pana acum de la Romanii au Talent sunt Gabriela Artene, Vlad Grigorescu, Rotari Ghenadie, Corul Fiat Lux, Diana Caldararusi trupa WhoGonStopUs.

| Teufelchhhen a răspuns:

Poi Diana, corul, trupa de dans, un mentalist, unul care canta acordeon, o femeie canta muzica opera big grin
SAlut!