| roberta_3262 a întrebat:

Imi puteti spuneti de fapt ce este site-ul Heyo? Adica ce poti face pe el? Si eu am cont dar nu prea stiu ce sa fac pe el...ma potezi ajuta? Desigur funditatongue

1 răspuns:
| Danasilvia a răspuns:

In principiu e un site de socializare (cunosti oameni etc) dar poti participa si la niste concursuri in care poti castiga puncte. Daca ai multe puncte poti fi ales Miss/Mister si astfel sunt mai multe sanse sa-ti vizualizeze lumea profilul.